Bölgesel İncelme ve Selülit Tedavileri

Lokalize vücut kontüründeki fazlalıklarla mücadeledir. Mezoterapi ve Lipoliz uygulamaları ile tedavi edilebilir. Kısa süreli yan etkileri dışında (ağrı, morarma, yanma) uygulanan doğru ürünler ve doğru uygulama şekilleri ile son derece etkilidir. Burada uygulama bölgesinin tespiti, planlama,doğru ürün seçimi ve enjeksiyon, sonrasında da önerilere uyulması ile işlem tamamlanır.

Bölgesel incelmede yağ yakıcı ve bunları taşıyabilen mezoterapi ürünleri yanında PBSerum ile de çok başarılı sonuçlar alınmaktadır. Hem bölgesel yağlanmanın azalması hem de gevşek cilt dokusunun gerginleştirilmesini bir arada gerçekleştirdiği için kullanımı son derece özellikli bir üründür.

SELÜLİT

Kilo kaygısı olmadan zayıf ya da kilolu tüm bireylerde görülebilir.Kadınların %90’ından fazlasında görülür. Hareketsiz yaşama ve beslenme düzensizliği sonucunda oluşur. 4 evresi olan selülitin hangi evresinde olduğuna göre uygulanacak ürünler ve uygulama derinliği değişir. Mezoterapik yöntemlerle bacak ve kalçadaki selüliti gidermek, portakal kabuğu görünümünü düzeltmek, yağ yakımını ve parçalanan yağların taşınmasını sağlayacak ürünler uygulayarak Selülit Tedavisi yapmak mümkündür. Selülit tedavisinde PBSerum ile çok başarılı sonuçlar alınmaktadır. 

TOP