Cilt Gençleştirme & Yüz Rejuvenasyonu

YÜZ MEZOTERAPİSİ

LEZYONLARIN VARLIĞINA , CİLDİN DURUMUNA , CİLDİN YAPISINA , YAŞA , HASTANIN GENEL DURUMUNA GÖRE TEDAVİ PROTOKOLLERİ BELİRLENİR.

Mezoterapi’de hastaya uygun seçilen ürünler cilde uygulanır. Burada ulaşılmak istenen derinliğe uygun iğnelerle, Dermapen , Dermaroller gibi cihazlarla, bu ürünleri uygulayabiliriz.

Kullanılan ürünler tamamen cildin ihtiyacına göre (ince kırışıklıklar, sarkmalar, yağ dokusu kayıpları, gözeneklerin durumu, nem kayıpları, renk değişiklikleri, lekeler vs değerlendirilerek) seçilip allojenik fibroblastlar, büyüme faktörleri içerikleri, cildin nem ihtiyacını karşılayan ürünler, Hyaluronik Asit, Süksinik Asit, Kollajen Uygulaması, aminoasitler, multivitaminler, multimineraller, somon DNA içerikleri, biyomimetik peptitler, kırışıklık karşıtı ve lifting yapan toparlayıcı ürünler, yaşlanma karşıtı ürünler uygulanır.

BİYOLOJİK LİFTİNG UYGULAMALARI:

*DOĞAL yolla güzelleşmek isteyen, dolgu istemeyen danışanlar için yüzü şişirmeden, hızlı ve uzun süreli etki
*Yüzümüzde yaşlı ve gevşemiş olan askılayıcı ligamentlerde rejenerasyon ve lifting 
*Özellikle orta yüzde malar ve submalar yağ yastıkcıklarında şekillenme
*Sarkma, kırışıklık ve matlık gibi cilt sorunlarının giderilmesi 
*Yüzün yanı sıra EL, BOYUN, DEKOLTE Gençleştirme 

Bu ürünlerin belirli bir hacmini birkaç anatomik noktada konsantre hale getirmek, intertisiyel boşluklardan aşamalı olarak dağılmasını sağlar ve tüm malar ve sub-malar bölgelerle birlikte, yüzün öne ve aşağı sarkmasına neden olan tutucu bağların gevşekliğine engel olup  onları güçlendirir. Doğal, lift olmuş ve yenilenmiş kalıcı bir görünüm kazandırır.

Bir ay aralıkla 2 uygulama yapılır. Eğer yaşlanma çok fazla ise 2 ay sonra tekrarlanabilir. Sonra yılda bir kez tekrar uygulama önerilir.

TOP