Metabolik Balans

KALORİ HESABI YOK...

Metabolik Balans hormon ve enzimlerin ideal bir biçimde salgılanmasını, metabolizmanın düzenli çalışmasını amaçlayan KİŞİYE ÖZGÜ BİR METABOLİZMA PROGRAMIDIR

DR. WOLF FUNFACK VE BESİN UZMANLARI TARAFINDAN ALMANYA 'DA UZUN YILLAR YAPILAN ÇALIŞMALAR NETİCESİNDE GELİŞTİRİLMİŞ OLUP KİLO VE METABOLİZMAYI DÜZENLER.

Bu beslenme programı,  güncel sağlık bilgileriniz, laboratuvar tahlilleriniz, hastalık ve ilaç kullanımı durumunuz ve fiziksel özellikleriniz göz önüne alınarak KİŞİYE ÖZEL olarak hazırlanmaktadır. Böylelikle sizlere önceden edinmiş olduğunuz beslenme alışkanlıklarınızı değiştirerek daha sağlıklı, daha dengeli, ve sadece size özgü bir beslenme alışkanlığı kazanmanıza yardımcı olacaktır. Size özel hazırlanan bu beslenme programı; kararlılıkla uymanız durumunda hiç bir sağlık problemiyle karşılaşmadan kilo sorunlarınızı çözerek, dört aşamada başarıya ulaşmanızı sağlayacaktır. 

Kişiye özel olarak hazırlanmış bu program sayesinde vücut kimyanız göz önüne alınarak en uygun besinler seçilmekte ve metabolizma dengenizin oluşması hedeflenmektedir. Başka bir ifadeyle kişinin kendisi için sağlıklı ve gerekli olan besinleri, vitamin ve mineralleri içeren gıdaları tüketmesinin yanı sıra metabolizmasının dengede kalabilmesi için ihtiyaç duyulan besinleri de alması sağlanmaktadır.

İlk muayeneden sonra 3 gün içinde Almanya’dan gelen beslenme programınız ile hastamıza nasıl uygulayacağı anlatılarak hayatı boyunca kendi kilo kontrolünü sağlayabilecektir. 

TOP